Czy istnieje prosta, a zarazem efektowna dekoracja na weselny stół? Tak, mamy na to rozwiązanie. 0
Czy istnieje prosta, a zarazem efektowna dekoracja na weselny stół? Tak, mamy na to rozwiązanie.

Dekoracja weselnego stołu jest jednym z kluczowych elementów w planowaniu uroczystości zaślubin. Spędzamy przy nim zdecydowaną część zabawy, dlatego wybierając dodatki na stół należy pamiętać, aby były one dopasowane do całokształtu wystroju i co najważniejsze, aby czuć się przy nich komfortowo.

 

ślubne zawieszki na alkohol wino wódkę drewniane z grawerem

 

Zazwyczaj sami planujemy i wyznaczamy odpowiednie miejsca siedzące dla  gości weselnych, by mogli cieszyć się i jak najlepiej celebrować daną chwilę. Chcemy by każdy z gości czuł się wyjątkowo, dlatego najlepszym na to rozwiązaniem okazać się mogą winietki. W naszej ofercie znajdziecie eleganckie, a zarazem minimalistyczne drewniane winietki ślubne. Wpiszą się one idealnie w weselny klimat w każdym  stylu, a zwłaszcza w rustykalnym czy boho.

Winietki ślubne dostępne są w trzech kształtach, na których grawerujemy spersonalizowaną przez Was listę. Z pewnością każdy z przybyłych gości będzie czuł się wyjątkowy i ważny mając przy swoim miejscu siedzącym winietki ślubne z grawerem, z dodatkową personalizacją. Rustykalne winietki cechują się trwałością, a dzięki solidnej podstawce są stabilne co jest sporym ułatwieniem w dekoracji.

 

drewniane winietki ślubne z grawerem personalizacja

    

     Na weselnych stołach oczywiście nie może zabraknąć różnorakich napojów czy też wszelakich alkoholi, nie zawsze one jednak pasują do całokształtu danej aranżacji. Dobrym rozwiązaniem na połączenie i urozmaicenie wystroju  mogą być drewniane zawieszki ślubne, które będą tworzyć idealny duet z drewnianymi winietkami i wspólnie stworzą spójną kompozycję.

W tym przypadku również możecie wybrać kształt spośród czterech dostępnych wzorów, kolor wstążki lub sznurek jutowy i co najważniejszy na każdej zawieszce możecie mieć spersonalizowany grawer. Jest to świetna alternatywa dla papierowych zawieszek i co najważniejsze  trwalsza co w przypadku schłodzonych napojów sprawdzi się rewelacyjnie. Zawieszki ślubne z grawerem mogą być również świetnym pomysłem na mały upominek i miłą pamiątkę dla Waszych gości, w podziękowaniu za przybycie i wspólnie spędzony czas. Przez całą uroczystość na pewno będą cieszyć oko gości, a Wy będziecie mieć piękną i unikatową pamiątkę na resztę życia.

 

serce drewniana zawieszka ślubna na alkohol

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl